Monevia - background Monevia - background

Faktoring dla spółek od Monevii

Koniec z czekaniem na gotówkę do terminu płatności faktury.
Sprawdź naszą ofertę i wybierz faktoring, odpowiedni do Twoich potrzeb!
Spółki potrzebują stabilnego źródła finansowania – doskonale to rozumiemy. Dlatego faktoring od Monevii to bezpieczna alternatywa dla wymagań stawianych przez banki i inne instytucje finansowe.
 • Brak określenia celu, na jaki chcesz przeznaczyć gotówkę
 • Brak obciążeń wyniku finansowego Twojej firmy (faktoringu nie wykazuje się w bilansie)
 • Brak zabezpieczeń majątkowych przy finansowaniu do 50.000 zł brutto
 • Akceptujemy spółki zarejestrowane w Polsce, nawet jeśli ich właścicielami są osoby lub podmioty zagraniczne
 • Akceptujemy spółki z krótkim stażem działalności
 • Brak weryfikacji kondycji finansowej w BIK oraz dokumentów finansowych firmy (np. o niezaleganiu do ZUS/US)
Podaj poprawny NIP
Podaj poprawny numer telefonu
Więcej Monevia - triangle icon

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania udostępnionych przez Państwa danych osobowych przez Monevię znajdują się w zakładce DANE I PRYWATNOŚĆ

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania udostępnionych przez Państwa danych osobowych przez Monevię znajdują się w zakładce DANE I PRYWATNOŚĆ

Nie kredytuj swojej działalności, bilansuj zobowiązania z faktoringiem online!
To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich spółek, które:
 • Potrzebują dostępu do bieżącego finansowania, bez obciążania wyniku finansowego
 • Chcą rozwijać biznes bez rezygnacji z kredytów obrotowych
 • Dywersyfikują źródła finansowania działalności w zależności od własnych potrzeb
 • Chcą utrzymać jednocześnie płynność finansową i wydłużone terminy płatności na fakturach
Ponad 1.100.000 zł
sfinansowanych faktur brutto!
Monevia to zaufany partner dla firm MMSP
z bezpieczną bazą finansową!
Platforma Monevia to nowoczesny system online, pozwalający zarządzać należnościami efektywnie i bezpiecznie 24/7. Faktoring dla nowych firm to usługa zapewniająca komfort dla początkujących przedsiębiorców, którzy potrzebują elastycznych warunków współpracy, dopasowanych do ich potrzeb. Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje przebieg procesów biznesowych bez wychodzenia z domu. Każda faktura jest traktowana jako odrębna transakcja, dzięki temu Platforma Monevia pozostawia pełną swobodę w działaniu i decyzyjność po stronie przedsiębiorcy.
  Zarejestruj się na Platformie Monevia i zyskaj na start limit finansowania 50 000 złotych. Samodzielnie decyduj kiedy i jakie faktury sprzedawać, Platforma Monevia dostępna jest przez cały czas zupełnie za darmo. Faktoring dla nowych firm to możliwość sfinansowania faktur już od 700 złotych lub 200 euro.
Faktoring dla nowych firm gwarantuje stałą cenę, która jest znana od początku transakcji i niezmienna. Platforma Monevia zawiera funkcjonalny kalkulator wielowalutowy, który pozwala na indywidualną wycenę każdej wierzytelności. Dzięki temu masz możliwość sfinansowania faktur złotówkowych i euro.
 • Sprzedaj fakturę w EURO i odbierz płatność w euro lub złotówkach
 • Realizujemy szybkie przelewy – gotówka na Twoim koncie już w ciągu kilkunastu minut
Faktoring bez BIK to idealne rozwiązanie dla nowych firm. Procedura weryfikacji ma uproszczony charakter i nie wymaga przedstawiania dokumentów finansowych, a także zabezpieczenia majątkowego. Faktoring dla nowej firmy nie wpływa na historię kredytową, co ma duże znaczenie dla pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej w przyszłości. Cały proces transakcyjny na Platformie Monevia (od momentu wygenerowania umowy do przelewu środków na konto Klienta) jest finalizowany w ciągu zaledwie kilku godzin.
Faktoring jawny z regresem to produkt, który oferuje Monevia. Każda faktura jest potwierdzana z dłużnikiem (płatnikiem) co oznacza jednocześnie, że klient i dłużnik solidarnie odpowiadają za należność. Potwierdzana jest zgoda na cesję oraz data płatności faktury. Celem takiego zawiadomienia jest również poinformowanie dłużnika o tym, że zmienił się wierzyciel i zapłata za fakturę powinna nastąpić na nowe (wskazane na zawiadomieniu) konto bankowe.
 • Faktoring dla nowej firmy od Monevii to prosty sposób na obniżenie kosztów pozyskania kapitału. Korzystaj z faktoringu od Monevii jako stałego źródła finansowania i sprzedawaj faktury na sprawdzonych kontrahentów!
Monevia - questions

Nie zwlekaj!

Sprawdź faktoring od Monevii

+48 52 525 77 10