Dlaczego Monevia

Monevia to odpowiedź na oczekiwania klientów z sektora mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie finansowania należności.

Wspieramy płynność finansową i wzmacniamy bezpieczeństwo transakcji w relacjach B2B.

Tam, gdzie inni każą płacić, my dajemy za darmo!

Tam, gdzie inni każą płacić,

my dajemy za darmo!

100 % wartości faktury brutto

wypłacane od razu

Bezpłatny okres finansowania

nawet do 30 dni po terminie

płatności faktury

Bezpłatnie monitorujemy

terminową płatność faktury

przez dłużnika

Bezpłatnie weryfikujemy

zdolność finansową płatników faktur

Bezpłatnie przyznajemy i podwyższamy

limit na finansowanie – min. 50.000 zł

wsparciem w finansowaniu małych i średnich firm

Wspieramy finansowo zwłaszcza te podmioty, które wystawiają  miesięcznie małą liczbę faktur z wydłużonym terminem płatności lub o niewielkich nominałach. Dbamy o ich bezpieczeństwo finansowe, dostarczając takie narzędzia jak platforma do zarządzania wierzytelnościami oraz weryfikacja płatników faktur pod kątem ich wypłacalności. Dzięki temu nasi klienci mogą spokojnie rozwijać swoje biznesy, unikając przy tym nierzetelnych kontrahentów. Wykup faktur jest doskonałą alternatywą dla produktów bankowych.

Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę faktoringową według przejrzystych zasad. Wszystkie opłaty i prowizje zawierają się u nas w jednej cenie – znanej już na samym początku zawierania transakcji. Tam, gdzie inni każą płacić, my dajemy za darmo. W ramach współpracy oferujemy bezpłatne dodatkowe usługi, m.in. takie jak weryfikacja kondycji finansowej płatników faktur, monitoring płatności. A to tylko część zalet faktoringu w Monevii.

korzyści z faktoringu dla transportu w Monevii

Wspieraj płynność finansową Twojej firmy

z Faktoringiem od Monevii

​Zamiast kredytu - bez sprawdzania dokumentów finansowych

Sprzedaż faktur do Monevii do doskonała alternatywa dla produktów bankowych i ofert innych instytucji finansowych bez sprawdzania dokumentów finansowych i zawierania długoterminowych umów współpracy. To klient decyzuje sam, czy skorzystać z naszej usługi jednorazowo, czy sprzedawać  faktury systematycznie. Platforma Monevia daje pełną swobodę w zarządzaniu należnościami.

Większa płynność finansowa – 100% wartości brutto faktury na Twoim koncie

Monevia przyspiesza rotację pieniądza poprzez udostępnianie gotówki zamrożonej w formie faktur z odroczonym terminem płatności. 100% wartości brutto faktur wypłacane jest od razu po zatwierdzeniu transakcji, nawet w dniu ich wystawienia. Bezpłatnie przyznawany limit finansowania – aż od 50.000 zł – jest możliwy do podwyższenia w zależności od potrzeb klientów.

Bezpieczny biznes poprzez
stabilny dopływ gotówki

Sprzedaż faktur do Monevii to stabilne i pewne źródło finansowania. Bezpłatna weryfikacja zdolności finansowej płatnika faktury oraz stały monitoring płatności zwiększają  szansę na terminowe odzyskiwanie należności oraz wzmacniają dyscyplinę płatniczą kontrahentów.

Szybko i elastycznie – natychmiastowa gotówka na Twoim koncie

Do Monevii można sprzedać dowolną liczbę faktur i w dowolnym momencie – nawet te o niskich nominałach. Transakcje odbywają się online, bez zbędnych formalności a Platforma Monevia dostępna jest 24/7 z dowolnego miejsca na Ziemi.

Pieniądze z faktoringu możesz przeznaczyć na dowolny cel

Platforma Monevia - nowoczesny system do zarządzania należnościami

Platforma Monevia to doskonałe narzędzie, pozwalające na samodzielne podejmowanie decyzji o tym, w jaki sposób zarządzać firmową gotówką. Intuicyjny panel klienta niczego nie narzuca, a wręcz pozostawia pełną swobodę decyzyjną: „korzystam, kiedy chcę”. Informacje o transakcjach publikowane są na bieżąco w postaci raportów oraz powiadomień mailem lub poprzez sms txt.

MASZ PYTANIA?

Chcesz się dowiedzieć więcej o faktoringu w Monevii? Skontaktuj się z naszą infolinią

Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 52 525 77 10